PROACE 2.0 D-4D Panel Van Active L1H1 P2
5 490 000 HUF + ÁFA (14 228 EUR + ÁFA)
Fizetendő:
6 972 300 HUF
(18 070 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2020/07 |
|---|---|
| Alvázszám | YARVFAHKKGZ176992 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/06 |
| Kilométeróra állása | 79 783 |
| Kivitel | Zárt |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm3 |
| Teljesítmény | 90 kW (121 LE) |
| Szállítható szem. száma | 3 |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | |
| Saját tömeg | 1 812 kg |
| Össztömeg | 3 100 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) elektromos ablak elektromos tükör fedélzeti komputer fűthető tükör ködlámpa manuális klíma szervokormány tempomat tolatóradar utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák azonnal elvihető keveset futott nem dohányzó szervizkönyv 30%-tól elvihető.
PROACE 2.0 D-4D Panel Van Active L1H1 P2
5 490 000 HUF + ÁFA (14 228 EUR + ÁFA)
Fizetendő:
6 972 300 HUF
(18 070 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2020/07 |
|---|---|
| Alvázszám | YARVFAHKKGZ176992 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/06 |
| Kilométeróra állása | 79 783 |
| Kivitel | Zárt |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm3 |
| Teljesítmény | 90 kW (121 LE) |
| Szállítható szem. száma | 3 |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | |
| Saját tömeg | 1 812 kg |
| Össztömeg | 3 100 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Magyarországi! Második Tulajdonostól. Téli-nyári gumikkal. Jó műszaki és esztétikai állapotú, kevesett futott gépkocsi. Hitel és tehermentes, azonnal elvihető. Kitűnő állapotú gépkocsi. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie! Hitel és tehermentes, azonnal elvihető! A gépkocsi alvázszáma: YARVFAHKKGZ176992---
