CLIO 0.9 TCe Energy Alizé
2 680 000 HUF (6 946 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2015/03 |
|---|---|
| Alvázszám | VF15R5A0H52312312 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 104 771 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 898 cm3 |
| Teljesítmény | 66 kW (88 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Szín | Piros (metál) |
| Saját tömeg | 1 084 kg |
| Össztömeg | 1 588 kg |
| Csomagtartó | 300 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás automata klíma AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító bőrkormány centrálzár dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör érintőkijelző esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás fűthető első ülés fűthető tükör GPS (navigáció) guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz kulcsnélküli indítás kulcsnélküli nyitórendszer lemeztető manuális (5 fokozatú) sebességváltó menetfény MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák rádió start-stop/motormegállító rendszer szervokormány színezett üveg tempomat tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető frissen szervizelt garantált km futás nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
CLIO 0.9 TCe Energy Alizé
2 680 000 HUF (6 946 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2015/03 |
|---|---|
| Alvázszám | VF15R5A0H52312312 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 104 771 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 898 cm3 |
| Teljesítmény | 66 kW (88 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Szín | Piros (metál) |
| Saját tömeg | 1 084 kg |
| Össztömeg | 1 588 kg |
| Csomagtartó | 300 L |
Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa (kártyája) megvan. Erős, dimnamikus motorral, friss navigációs szoftverrel. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak. Honosítása folyamatban van. Már rendelkezik Magyar Műszaki Vizsgalappal, így akár azonnal elvihető! A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. A gépkocsi alvázszáma: VF15R5A0H52312312---
