MICRA 1.0 Visia
3 580 000 HUF (9 278 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2019/04 |
|---|---|
| Alvázszám | VNVK1400162841135 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/04 |
| Kilométeróra állása | 78 818 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 999 cm3 |
| Teljesítmény | 52 kW (70 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Kék (metál) |
| Saját tömeg | 977 kg |
| Össztömeg | 1 490 kg |
| Csomagtartó | 300 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás AUX csatlakozó centrálzár dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos tükör ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák lemeztető manuális (5 fokozatú) sebességváltó manuális klíma menetfény MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák rádió szervokormány tempomat USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló autóbeszámítás lehetséges első tulajdonostól frissen szervizelt garantált km futás keveset futott nem dohányzó végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
MICRA 1.0 Visia
3 580 000 HUF (9 278 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2019/04 |
|---|---|
| Alvázszám | VNVK1400162841135 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/04 |
| Kilométeróra állása | 78 818 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 999 cm3 |
| Teljesítmény | 52 kW (70 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Kék (metál) |
| Saját tömeg | 977 kg |
| Össztömeg | 1 490 kg |
| Csomagtartó | 300 L |
1-Tulajdonos! Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Téli-Nyári gumikkal. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak. Honosítása folyamatban van. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. Több szebb fotó, hamarosan. A gépkocsi alvázszáma: VNVK1400162841135---
