JUKE 1.2 DIG-T Acenta EURO6
4 280 000 HUF (11 092 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2018/04 |
|---|---|
| Alvázszám | SJNFEAF15U7423445 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/04 |
| Kilométeróra állása | 101 836 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 197 cm3 |
| Teljesítmény | 85 kW (114 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 1 236 kg |
| Össztömeg | 1 710 kg |
| Csomagtartó | 354 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító bőrkormány CD-s autórádió centrálzár digitális klíma dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni lemeztető manuális (6 fokozatú) sebességváltó menetfény MP3 lejátszás MSR (motorféknyomaték szabályzás) multifunkciós kormánykerék oldallégzsák sebességfüggő szervókormány start-stop/motormegállító rendszer színezett üveg tempomat tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető frissen szervizelt garantált km futás keveset futott nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
JUKE 1.2 DIG-T Acenta EURO6
4 280 000 HUF (11 092 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2018/04 |
|---|---|
| Alvázszám | SJNFEAF15U7423445 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/04 |
| Kilométeróra állása | 101 836 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 197 cm3 |
| Teljesítmény | 85 kW (114 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Fekete (metál) |
| Saját tömeg | 1 236 kg |
| Össztömeg | 1 710 kg |
| Csomagtartó | 354 L |
Valós Kilométerfutás. Külön alufelnikre szerelt, Téli-Nyári kerekekkel. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Öt éve mi hoztuk az Országba és most újra beszámításra került. Jó megjelenésű Autó. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. A gépkocsi alvázszáma: SJNFEAF15U7423445--
