ASX 1.6 MIVEC Invite 2WD EU6
4 485 000 HUF (11 624 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2016/07 |
|---|---|
| Alvázszám | JMBXNGA1WFZC10816 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/04 |
| Kilométeróra állása | 90 251 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 590 cm3 |
| Teljesítmény | 86 kW (115 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Szín | Törtfehér (metál) |
| Saját tömeg | 1 260 kg |
| Össztömeg | 1 870 kg |
| Csomagtartó | 419 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás automata klíma bőrkormány CD-s autórádió centrálzár dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető első ülés fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák hűthető kesztyűtartó indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz lemeztető manuális (5 fokozatú) sebességváltó menetfény MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák szervokormány tempomat tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló vonóhorog - levehető fejjel autóbeszámítás lehetséges frissen szervizelt garantált km futás keveset futott nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
ASX 1.6 MIVEC Invite 2WD EU6
4 485 000 HUF (11 624 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2016/07 |
|---|---|
| Alvázszám | JMBXNGA1WFZC10816 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/04 |
| Kilométeróra állása | 90 251 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 590 cm3 |
| Teljesítmény | 86 kW (115 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Szín | Törtfehér (metál) |
| Saját tömeg | 1 260 kg |
| Össztömeg | 1 870 kg |
| Csomagtartó | 419 L |
1-Tulajdonos! Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Külön Alufelnikre szerelt, téli-nyári kerekek. Gyöngyházfehér! Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. A karosszéria minden elemén, gyári festékvastagságot mértünk. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak. Honosítása folyamatban van. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. Több szebb fotó, hamarosan. A gépkocsi alvázszáma: JMBXNGA1WFZC10816---
