CX-3 2.0i Challenge
4 780 000 HUF (12 388 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2016/01 |
|---|---|
| Alvázszám | JMZDK6W7610132142 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/01 |
| Kilométeróra állása | 96 162 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 998 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Szín | Barna (metál) |
| Saját tömeg | 1 155 kg |
| Össztömeg | 1 690 kg |
| Csomagtartó | 287 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata klíma bluetooth-os kihangosító bőrkormány CD-s autórádió centrálzár dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör érintőkijelző ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák könnyűfém felni kulcsnélküli indítás kulcsnélküli nyitórendszer lemeztető manuális (6 fokozatú) sebességváltó memóriakártya-olvasó menetfény MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák start-stop/motormegállító rendszer szervokormány tempomat tolatókamera tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló autóbeszámítás lehetséges frissen szervizelt garantált km futás keveset futott nem dohányzó 30%-tól elvihető.
CX-3 2.0i Challenge
4 780 000 HUF (12 388 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2016/01 |
|---|---|
| Alvázszám | JMZDK6W7610132142 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2027/01 |
| Kilométeróra állása | 96 162 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 998 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Automata klíma |
| Szín | Barna (metál) |
| Saját tömeg | 1 155 kg |
| Össztömeg | 1 690 kg |
| Csomagtartó | 287 L |
1-Tulajdonos! Valós, leinformálható Kilométerfutás, szervizkönyv. Nyári gumik Alufelnire, Téli gumik, lemezfelnire szerelve. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak. Honosítása folyamatban van. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie. Több szebb fotó, hamarosan. A gépkocsi alvázszáma: JMZDK6W7610132142---
