IEV5
2 590 000 HUF (6 712 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2016/04 |
|---|---|
| Alvázszám | LJ1EFKRP3F40L1115 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 11 854 |
| Kivitel | Sedan |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Sebességváltó fajtája | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 0 cm3 |
| Teljesítmény | 50 kW (67 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 260 kg |
| Össztömeg | 1 635 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) AUX csatlakozó bluetooth-os kihangosító bőr belső centrálzár digitális klíma elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör érintőkijelző ESP (menetstabilizátor) fokozatmentes automata sebességváltó fűthető tükör hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz LED fényszóró lemeztető menetfény MP3 lejátszás multifunkcionális kijelző multifunkciós kormánykerék rádió szervokormány tolatókamera USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető garantált km futás keveset futott nem dohányzó 30%-tól elvihető.
IEV5
2 590 000 HUF (6 712 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2016/04 |
|---|---|
| Alvázszám | LJ1EFKRP3F40L1115 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 11 854 |
| Kivitel | Sedan |
| Henger-elrendezés | |
| Hajtás | |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Elektromos |
| Sebességváltó fajtája | Fokozatmentes automata sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 0 cm3 |
| Teljesítmény | 50 kW (67 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 4 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Fehér |
| Saját tömeg | 1 260 kg |
| Össztömeg | 1 635 kg |
| Csomagtartó | 0 L |
Különlegesség! Európában is forgalmazott (Ausztria, stb) Kínai gyártó terméke. Valós, leinformálható Kilométerfutás. Nyári Gumik Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Az autó külföldről származik, jelenleg még külföldi papírjai vannak, de már rendelkezik Magyar műszaki adatlappal, így akár, szinte azonnal elvihető. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei. Hatótáv megközelítőleg 150 Km. Olcsón üzemeltethető. A gépkocsi alvázszáma: LJ1EFKRP3F40L1115---
