MONDEO 2.0 TDCi Titanium Powershift
5 285 000 HUF (13 697 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2016/06 |
|---|---|
| Alvázszám | WF0FXXWPCFGG75499 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/04 |
| Kilométeróra állása | 88 867 |
| Kivitel | Kombi |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Automata (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm3 |
| Teljesítmény | 110 kW (147 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Törtfehér (metál) |
| Saját tömeg | 1 601 kg |
| Össztömeg | 2 330 kg |
| Csomagtartó | 500 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata (6 fokozatú) sebességváltó automata fényszórókapcsolás automatikusan sötétedő belső tükör bluetooth-os kihangosító bőr belső bőrkormány CD-s autórádió centrálzár digitális kétzónás klíma digitális műszeregység dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos csomagtérajtó-mozgatás elektromos tükör elektromos ülésállítás utasoldal elektromos ülésállítás vezetőoldal elektromosan behajtható külső tükrök első-hátsó parkolóradar érintőkijelző ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer függönylégzsák fűthető első ülés fűthető kormány fűthető tükör fűtőszálas szélvédő GPS (navigáció) guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák kormányváltó ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz kulcsnélküli indítás kulcsnélküli nyitórendszer LED mátrix fényszóró memóriakártya-olvasó memóriás vezetőülés menetfény MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák parkolóasszisztens sávtartó rendszer sávváltó asszisztens sebességfüggő szervókormány start-stop/motormegállító rendszer színezett üveg tábla-felismerő funkció távolsági fényszóró asszisztens tempomat tolatókamera tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető első forgalomba helyezés Magyarországon első tulajdonostól garantált km futás keveset futott nem dohányzó rendszeresen karbantartott vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
MONDEO 2.0 TDCi Titanium Powershift
5 285 000 HUF (13 697 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2016/06 |
|---|---|
| Alvázszám | WF0FXXWPCFGG75499 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/04 |
| Kilométeróra állása | 88 867 |
| Kivitel | Kombi |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Dízel |
| Sebességváltó fajtája | Automata (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 997 cm3 |
| Teljesítmény | 110 kW (147 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális kétzónás klíma |
| Szín | Törtfehér (metál) |
| Saját tömeg | 1 601 kg |
| Össztömeg | 2 330 kg |
| Csomagtartó | 500 L |
1-Tulajdonos! Magyarországi gépkocsi! Téli-nyári gumikkal. Kiitűnő állapotú gépkocsi, végig Márkaszervizben szervizelt, elektronikus szerviztörténettel. Magas felszereltséggel: Digitális műszerfal, Állófűtés, Park Assist, Elektromos csomagtérajtó. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a digitális szerviztörténet, valamint a szervizszámlák is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie! Hitel és tehermentes, azonnal elvihető! A gépkocsi alvázszáma: WF0FXXWPCFGG75499---
