500X 1.0 T3 Cross
6 300 000 HUF (16 328 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2020/06 |
|---|---|
| Alvázszám | ZFA3340000P855329 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/06 |
| Kilométeróra állása | 59 366 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 999 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Kék (metál) |
| Saját tömeg | 1 395 kg |
| Össztömeg | 1 840 kg |
| Csomagtartó | 350 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás bluetooth-os kihangosító bőrkormány centrálzár dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör elektronikus rögzítőfék első-hátsó parkolóradar esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer fényszóró magasságállítás függönylégzsák fűthető tükör guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák könnyűfém felni középső kartámasz LED fényszóró LED mátrix fényszóró lemeztető manuális (6 fokozatú) sebességváltó manuális klíma menetfény MP3 lejátszás multifunkciós kormánykerék oldallégzsák rádió sávtartó rendszer sávváltó asszisztens start-stop/motormegállító rendszer szervokormány tempomat tolatóradar USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló azonnal elvihető frissen szervizelt garantált km futás hölgy tulajdonostól keveset futott nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
500X 1.0 T3 Cross
6 300 000 HUF (16 328 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2020/06 |
|---|---|
| Alvázszám | ZFA3340000P855329 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2026/06 |
| Kilométeróra állása | 59 366 |
| Kivitel | Városi terepjáró (crossover) |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (6 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 999 cm3 |
| Teljesítmény | 88 kW (118 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Manuális klíma |
| Szín | Kék (metál) |
| Saját tömeg | 1 395 kg |
| Össztömeg | 1 840 kg |
| Csomagtartó | 350 L |
Magyarországi! Valós Kilométerfutás-szervizkönyv. Téli-nyári gumikkal. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működik benne, mindkét kulcsa megvan. Kitűnő esztétikai és műszaki állapotban, törve-festve, sosem volt. A fotókon látható gyermekülés nem része az eladásnak. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szevizkönyv bejegyzései is. Ha ilyen autót keres, érdemes megnéznie! Hitel és tehermentes, azonnal elvihető! Az Autó napi használatban van, nem áll telephelyünkön. A megtekintéshez előzetes egyeztetés szükséges. A gépkocsi alvázszáma: ZFA3340000P855329---
