C3 1.2 PureTech Max S&S ÁFA-s ár!
4 000 000 HUF (10 367 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2024/03 |
|---|---|
| Alvázszám | VF7SXHMRVRT019466 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 56 546 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 199 cm3 |
| Teljesítmény | 61 kW (82 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Bordó (metál) |
| Saját tömeg | 1 055 kg |
| Össztömeg | 1 515 kg |
| Csomagtartó | 300 L |
Hitel
| Finanszírozás | 30%-tól elvihető |
|---|---|
| Kezdőrészlet | |
| Havi részlet | |
| Futamidő |
Felszereltség
ABS (blokkolásgátló) állítható kormány Android Auto Apple CarPlay ASR (kipörgésgátló) automata fényszórókapcsolás bluetooth-os kihangosító bőrkormány centrálzár digitális klíma dönthető utasülések elektromos ablak elöl elektromos ablak hátul elektromos tükör elektromosan behajtható külső tükrök esőszenzor ESP (menetstabilizátor) fedélzeti komputer függönylégzsák fűthető első ülés fűthető tükör GPS (navigáció) guminyomás-ellenőrző rendszer hátsó fejtámlák indításgátló (immobiliser) ISOFIX rendszer kikapcsolható légzsák ködlámpa könnyűfém felni középső kartámasz LED fényszóró lemeztető manuális (5 fokozatú) sebességváltó menetfény MP3 lejátszás multifunkcionális kijelző multifunkciós kormánykerék oldallégzsák rádió start-stop/motormegállító rendszer szervokormány tempomat USB csatlakozó utasoldali légzsák ülésmagasság állítás vezetőoldali légzsák visszagurulás-gátló ÁFA visszaigényelhető autóbeszámítás lehetséges azonnal elvihető első tulajdonostól garanciális garantált km futás keveset futott nem dohányzó rendszeresen karbantartott végig vezetett szervizkönyv 30%-tól elvihető.
C3 1.2 PureTech Max S&S ÁFA-s ár!
4 000 000 HUF (10 367 EUR)
Általános adatok
| Évjárat | 2024/03 |
|---|---|
| Alvázszám | VF7SXHMRVRT019466 |
| Okmányok jellege | Érvényes magyar okmányokkal |
| Műszaki vizsga érvényes | 2028/03 |
| Kilométeróra állása | 56 546 |
| Kivitel | Ferdehátú |
| Henger-elrendezés | Soros |
| Hajtás | Első kerék |
| Állapot | Normál |
| Üzemanyag | Benzin |
| Sebességváltó fajtája | Manuális (5 fokozatú) sebességváltó |
| Hengerűrtartalom | 1 199 cm3 |
| Teljesítmény | 61 kW (82 LE) |
| Szállítható szem. száma | 5 |
| Ajtók száma | 5 |
| Klíma fajtája | Digitális klíma |
| Szín | Bordó (metál) |
| Saját tömeg | 1 055 kg |
| Össztömeg | 1 515 kg |
| Csomagtartó | 300 L |
1-Tulajdonos! Magyarországi! Gyári garanciával. Magasan felszerelt, dinamikus gépkocsi. A feltöltött dokumentumok között megtalálhatók a rétegvastagságmérés eredményei és a szervizkönyv bejegyzései is. A karosszéria minden elemén, gyári festékvastagságot mértünk. Külseje-belseje szép, megkímélt állapotú, minden működikbenne, mindkét kulcsa megvan. Több-szebb fotó, hamarosan. A gépkocsi alvázszáma: VF7SXHMRVRT019466---
